Вс. Июл 21st, 2024

McDonald’s програв «війну» з ірландським конкурентом за Big Mac

By admin Июн8,2024

Компанія McDonald’s програла суд ірландському конкуренту – мережі ресторанів фастфуду Supermac’s.
Про це повідомляється у рішенні Генерального суду Європейськго Союзу.

5 червня було прийняте рішення на користь ірландської компанії. Під час засідання представники McDonald’s не змогли довести, що використовують даний товарний знак протягом п’яти років безперервно на території ЄС.

Суд прийняв таке рішення через спробу ірландського Supermac’s заборонити ресторанам McDonald’s використовувати назву Big Mac. Це сталось в 2017 році.

В документі відзначається, що американська компанія зареєструвала даний товарний знак в 1996 році. Передбачалось, що його використовуватимуть для страв з м’яса та птиці, а також для наборів швидкого харчування, які подаються в мережі ресторанів.

На бік McDonald’s стало Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO), яке визнало право компанії з США використовувати даний товарний знак і підтвердило можливість використання назви страв для бутербродів з м’ясом або курятиною. Це стало приводом для того, щоб представники Supermac’s звернулись до суду.

В решті решт Генеральний суд ЄС відхилив докази, які надали представники американської компанії і частково змінив рішення Відомства інтелектуальної власності.

By admin

Related Post