“Укрнафта” оголосила про плани спорудження сучасної парогазової теплоелектроцентралі (ТЕЦ), яка забезпечуватиме електроенергією та теплом населення, а також постачатиме пару для виробничих потреб промислових підприємств. Про це пише forex.ua з посиланням на пресслужбу компанії.
Під час зустрічі директора “Укрнафти” Сергія Корецького з президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо однією з головних тем для обговорення стало зведення теплоелектроцентралі.
“Детально обговорили статус проєктів, над якими вже працює компанія, та намітили чіткі кроки щодо планування додаткового фінансування для будівництва нової сучасної генерації”, — розповів Корецький.
Раніше, наприкінці 2024 року, “Укрнафта” отримала фінансування у розмірі 80 мільйонів євро від ЄБРР для розбудови розподіленої газової генерації. Наразі банк проводить відкриті тендери для відбору постачальників обладнання.