У пакет допомоги входить обладнання, яке допоможе забезпечити населення теплом взимку.
Німеччина оголосила про виділення додаткової допомоги Україні на зимовий період в розмірі 70 мільйонів євро. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення українських міст теплом і електроенергією, повідомляє пресслужба Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
Цей пакет допомоги передбачає надання невеликих теплоелектростанцій, котельних установок, генераторів та сонячних систем, що дозволить забезпечити українські міста енергетичними ресурсами в умовах російських атак на критичну інфраструктуру. Завдяки децентралізованим та гнучким енергетичним рішенням, як зазначається у заяві, можна уникнути найгірших наслідків для постраждалих громад.
Фінансування буде реалізоване через програми Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Всесвітньої продовольчої програми (ВПП). Зокрема, ЮНІСЕФ і ВПП використовуватимуть ці кошти для підтримки шкіл, медичних закладів та пекарень, що забезпечують базові потреби населення.